Nyelvek

Eredmények

Eliminatour Kanizsa Nagydíj 2016 2016-09-11 17:49:04  
         
U9 fiú          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 U107 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 00:08:08
2 U108 BAKÓ Donát Pilis Cross Country Club 00:08:16
3 U106 HORVÁTH Bence Focus Team Hungary 00:08:16
4 U103 RÓNAY Kristóf Bike Zone Gödöllő 00:08:26
5 U17 FÉBERT András ZKSE 00:09:07
6 U104 MARCZAL Marcell Kiválók Kerékpáros SE 00:09:17
7 U101 SIKE Roland András Bike Zone Gödöllő 00:09:23
8 U18 ANTOLOVIC Erik BK Montes 00:09:24
9 U123 SEBESTYÉN Marcell ZKSE 00:10:09
10 U111 SZÉP Damján ZKSE 00:10:10
11 U124 MARTONICS Armand ZKSE 00:10:11
12 U125 TÍMÁR Péter ZKSE 00:10:22
13 U126 BRUCHNER Máté ZKSE 00:09:40
U9 lány          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 U5 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő 00:08:28
2 U14 SZÜCS Borbála FEMAT-ZKSE 00:10:06
3 U1 KÁLMÁN Luca   00:08:43
U11 Fiú          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 U310 VAS Barnabás Merida Maraton Team-CST 00:17:33
2 U314 KOVÁCS Áron Focus Team Hungary 00:17:58
3 U319 KISS Vince Dániel Bike Zone Gödöllő 00:17:59
4 U309 KÁLMÁN Dániel Ákos Femat-ZKSE 00:18:04
5 U318 PAKOT András Gusztáv Kőbányai Torna Club SE 00:18:13
6 U302 ÖRDÖG Ákos Crosskovácsi SKE 00:18:15
7 U304 RÓNAY Bálint Bike Zone Gödöllő 00:18:36
8 U307 SZŰR Brendon Kiválók Kerékpáros SE 00:19:37
9 U336 KISS István Bike Zone Gödöllő 00:17:34
10 U320 RAGONCZA Vince Bike Zone Gödöllő 00:17:59
11 U341 ZSOLDOS Andor Imre Bike Zone Gödöllő 00:18:07
12 U333 TÓTH József Focus Team Hungary 00:18:43
U11 Lány          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 U201 BRUCHNER Regina Femat-ZKSE 00:18:43
2 U204 TÓTH-ALMÁSI Piroska VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 00:19:01
3 U202 SZABÓ Léna Femat-ZKSE 00:19:10
4 U217 SZÜCS Júlia FEMAT-ZKSE 00:17:51
5 U219 NADU Lena BK Montes 00:19:10
DSQ U208 KISS Emma Lotti Bike Zone Gödöllő 00:17:41
U13 Fiú          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 U548 OKMAŽIĆ Ivan Croatia MTB Team 00:18:06
2 U507 LŐRINCZ Benedek Superior MTB Team 00:18:36
3 U543 TRSTENJAK Matija Croatia MTB Team 00:19:26
4 U528 MAJOROS Dávid Kőbányai Torna Club SE 00:21:16
5 U504 FÜRI Mátyás Mihály Bike Zone Gödöllő 00:21:28
6 U539 ZSOLDOS Levente András Bike Zone Gödöllő 00:21:30
7 U542 ANTOLOVIC Noa BK Montes 00:21:35
8 U518 KISS Ádám György VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 00:21:57
9 U505 TÓTH Dominik Femat-ZKSE 00:22:15
10 U536 KÁRPÁTI Bálint Kőbányai Torna Club SE 00:26:33
11 U521 NÉMETH Roland Péter Cube-Csömör 00:27:11
12 U541 EBEDLI Bence ZKSE 00:32:24
13 U540 EBEDLI Bálint ZKSE 00:32:25
U13 Lány          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 U410 DAŠA Mlakar MBK sportR.si 00:20:24
2 U402 TÓTH-ALMÁSI Borbála VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 00:21:35
3 U405 ORAVECZ Lora Salgótarjáni HKE 00:22:40
4 U401 SIKE Lili Alexandra Bike Zone Gödöllő 00:28:29
U15 Fiú          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 U726 BARANYI Dávid Áron Borsodnádasd Decathlon Mátéhegyi BT 00:41:20
2 U701 GERELY Attila Crosskovácsi SKE 00:42:49
3 U703 KATONA Tamás Crosskovácsi SKE 00:44:35
4 U740 OKMAŽIĆ Luka Croatia MTB Team 00:45:04
5 U707 LŐRINCZ Bendegúz Superior MTB Team 00:46:12
6 U741 POSEL Lovro Croatia MTB Team 00:46:57
7 U743 ROSANDA Dante Croatia MTB Team 00:47:16
8 U742 BOŠNJAK Fran Croatia MTB Team 00:47:40
9 U718 KALMÁR Szabolcs Cube-Csömör 00:48:27
10 U704 TÖRÖK Huba Crosskovácsi SKE 00:49:02
11 U717 VAJDA Gergő VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 00:49:22
12 U739 KUKULJAN Roko Croatia MTB Team 00:49:43
13 U720 PATAKI Barnabás Pilis Cross Country Club 00:49:46
14 U710 GÖNCZI Gergely Superior MTB Team 00:50:37
15 U727 BORBÉLY Tamás Cube-Csömör 00:52:53
16 U709 CSUJA Bálint Superior MTB Team 00:53:55
17 U702 ILLÉS Levente Crosskovácsi SKE 00:58:46
18 U712 HEBLING Márton VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 01:01:36
19 U719 VARGA Marcell Tamási MTB SC 00:43:54
U15 Lány          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 U607 KISS Kata Emma VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 00:50:26
2 U604 BOKROS Csenge Anna VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 00:53:56
3 U605 TRÓCSÁNYI Laura VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 00:54:56
4 U617 NADU Anja Croatia MTB Team 00:56:37
5 U602 GORZSÁS Zsanett Superior MTB Team 01:03:33
6 U606 ORBÁN Petra Pilis Cross Country Club 00:41:32
7 U619 TRSTENJAK Ida Croatia MTB Team 00:41:47
8 U601 LŐRINCZ Vera Bike Zone Gödöllő 00:45:43
DNS U616 FOKI Hanna ZKSE  
U17 Férfi          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 U916 KÁDI Tamás Benjamin Cube-Csömör 00:52:46
2 U903 VAS Balázs Merida Maraton Team-CST 00:55:41
3 U926 SYLVESTER Balázs Femat-ZKSE 00:57:47
4 U918 TAKÁCS Máté Cube-Csömör 00:58:30
5 U913 FÜLÖP Ádám István VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 00:59:56
6 U815 KOCEN Timotej BK Maraton Kreidler 01:00:20
7 U928 VÁRNAI Jenő Dr. Bátorfi-Agria KTK 01:02:15
8 U816 HUNJAK Stjepan BK Maraton Kreidler 01:07:15
9 U949 BOGNÁR Ábel Speed-Way Team 01:08:39
10 U930 SZOMBATI Márton Telki Bike Team 01:11:14
11 U927 TÓTH-LOVÁSZ Gergely Dr. Bátorfi-Agria KTK 00:52:57
DNF U814 BALI Balázs   00:00:04
U17 Nő          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 U806 BUZSÁKI Virág Pilis Cross Country Club 01:01:21
2 U801 VAS Kata Blanka Merida Maraton Team-CST 01:02:59
3 U803 FÖRDŐS Kata Barbara Cube-Csömör 01:06:43
4 U802 NÉMETH Lili Anna Cube-Csömör 00:58:37
5 U805 PATAKI Zsóka Pilis Cross Country Club 01:00:31
6 U817 HORVAT Laura BK Maraton Kreidler 01:03:13
DNF U812 CZÉCZEI Flóra Cube-Csömör 00:00:03
U19 Férfi          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 513 VALTER Attila Cube-Csömör UCI MTB Team 01:16:39
2 520 SZÖLLŐSI Ferenc Szingó Balaton Team 01:27:06
3 514 FÖRDŐS Gergő Jenő Cube-Csömör 01:27:41
4 532 SZABÓ Miklós KAKTUS BIKE TEAM 01:16:51
5 521 HETÉNYI Gergely Pilis Cross Country Club 01:18:28
6 506 VARGA Viktor Tamási MTB SC 01:24:31
U19 Nő          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 L604 SCHMIDEL Regina Focus Team Hungary 01:24:47
U23 Férfi          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 3 DINA Márton Cube-Csömör 01:38:48
2 54 RITZINGER Felix SU bikestore.cc-Team 01:41:28
3 199 AGOSTINELLI Alessio Superbike Team 01:43:42
4 2 DINA Dániel Cube-Csömör 01:47:27
5 56 BSCHERER Moritz RC Steirisches Salzkammergut 01:48:00
6 36 BORSOS Benedek Speed-Way Team 01:36:45
7 6 CSONKA Olivér Cube-Csömör 01:37:30
8 7 PALUMBY Zsombor Femat-ZKSE 01:38:23
9 24 TAKÁCS Balázs VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 01:41:04
U23 Nő          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 218 SZÖLLŐSI Virág Szabina Focus Team Hungary 01:49:54
ELIT/U23 Férfi abszolút      
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 50 PARTI András Waberer's Evopro MTB Team 01:35:36
2 3 DINA Márton Cube-Csömör 01:38:48
3 54 RITZINGER Felix SU bikestore.cc-Team 01:41:28
4 4 BURUCZKI Szilárd Cube-Csömör 01:42:27
5 52 NICOLO Ferrazzo Team Diamond 01:43:10
6 199 AGOSTINELLI Alessio Superbike Team 01:43:42
7 53 Andrea Dei Tos Olympia Polimedical 01:44:49
8 197 ANGELETTI Michele Bici Adventure Team 01:45:07
9 2 DINA Dániel Cube-Csömör 01:47:27
10 56 BSCHERER Moritz RC Steirisches Salzkammergut 01:48:00
11 198 AGOSTINELLI Samuele Bici Adventure Team 01:48:57
12 55 BLAZSÓ Márton Mesterbike ILB Factory SE 01:36:41
13 36 BORSOS Benedek Speed-Way Team 01:36:45
14 6 CSONKA Olivér Cube-Csömör 01:37:30
15 7 PALUMBY Zsombor Femat-ZKSE 01:38:23
16 57 SMYKAL Martin ASK INTER Bratislava 01:43:03
17 10 DOLEZSAI Balázs VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 01:35:50
18 24 TAKÁCS Balázs VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 01:41:04
DNF 51 SZATMÁRY András Waberer's Evopro MTB Team 00:12:35
ELIT/U23 Nő abszolút      
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 205 DR. CSEH Veronika Alpinbike Team Endura GIANT High5 01:42:57
2 202 GÖLTL-ZELENIJ Linda Pilis Cross Country Club 01:58:34
3 218 SZÖLLŐSI Virág Szabina Focus Team Hungary 01:49:54
Master Nő          
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 701 PÉNZES Erzsébet VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 00:37:09
2 703 SZEKERES Viktória KTM Teszt Team 00:38:54
Master 1 Férfi        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 308 HATTYÁR Dániel Focus Team Hungary 01:11:30
2 317 KOVÁCS Attila Bike Zone Gödöllő 01:13:16
3 304 HORVÁTH Csaba Focus Team Hungary 01:15:07
4 323 DERVALICS Gábor Femat-ZKSE 01:15:32
5 302 KISS Gábor Bike Zone Gödöllő 01:17:45
6 318 KŐSZEGI Krisztián Trek SE 01:17:55
7 316 RAUSCH Péter KTM Teszt Team 01:13:30
Master 2 Férfi        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 407 FÉSÜS László Meditech Sport Club 00:58:31
2 401 VAS Péter Merida Maraton Team-CST 01:01:25
3 405 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club SE 01:03:50
4 402 KISS András Bike Zone Gödöllő 01:05:24
5 408 LŐRINCZ János Bike Zone Gödöllő 01:08:42
6 404 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör 01:12:02
7 425 SARKADI Tamás Cube-Csömör 01:14:56
8 403 BARTOKOS Gábor Focus Team Hungary 01:03:23
Master 3 Férfi        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 606 TAKÁCS Gábor Salgótarjáni HKE 00:50:45
2 603 KARDOS Tibor Team PistaBike Pécs 00:53:32
3 601 PATAKI Ferenc Pilis Cross Country Club 00:55:01
Sport Felnőtt Férfi        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 1033 NAGY Péter Mecsek Maraton Team SE. 00:45:02
2 1016 BÉRES Bence FEMAT-ZKSE 00:46:51
3 1025 KISS Dániel Életerő KSE 00:47:49
4 1021 CZÉCZEI János Csaba   00:48:02
5 1034 Szollár Zsolt Extreme Bike KE 00:49:20
6 1015 JAKAB Árpád   00:49:30
7 1027 MISKU Zoltán Merida Maraton Team-CST 00:49:31
8 1019 LŐRINCZ Mátyás Superior MTB Team 00:51:56
9 1029 PÁL László   00:52:27
10 1024 SZÜR Arnold KIVÁLÓK KSE 00:53:07
11 1017 HORVÁTH Szabolcs Femat-ZKSE 00:53:54
12 1028 PELIKÁN Gábor   00:55:34
13 1130 BRUCHNER Tamás FEMAT-ZKSE 00:56:32
14 1023 FARKAS Péter   00:56:32
15 1030 JANDA Zsolt Cube-Csömör 00:45:44
16 1018 DUKAI Tamás   00:47:40
17 1035 Farkas György   00:48:48
18 1031 HERCEG Zoltán   00:49:26
19 1022 PAPP Miklós Tibor   00:47:37
DNF 1032 TAKÁCS Zoltán   00:34:23
Sport Felnőtt Nő        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 2105 KACSÁN Kornélia Trek SE 00:45:50