Languages

Elimina Tour Kanizsa Grand Prix EREDMÉNYEK

U9 lány        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U830 SZABÓ Léna  
2 U801 KISS Nikoletta Bettina Bike-Zone Gödöllő
3 U808 SZÜCS Júlia  
       
U9 fiú        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U724 KISS István Bike-Zone Gödöllő
2 U746 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE
3 U713 KÁLMÁN Dániel  
4 U701 RÓNAY Kristóf Bike-Zone Gödöllő
5 U725 RAGONCZA Vince Bike-Zone Gödöllő
6 U706 FÖLDESI Csaba Crosskovácsi SE
7 U750 SZAKSZON Márton PCCC
       
U11 Fiú        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U514 VAS Barnabás Merida Maraton Team-CST
2 U506 FEKETE Miklós FOCUS TEAM HUNGARY
3 U512 RÓNAY Bálint Bike-Zone Gödöllő
4 U501 KISS Vince Dániel Bike-Zone Gödöllő
5 U505 FÜRI Mátyás Mihály Bike-Zone Gödöllő
6 U503 SZAKSZON András Pilis Cross Country Club
7 U519 KISS Ádám György VKE-Nelson
8 U513 ÖRDÖG Ákos Crosskovácsi SE
9 U510 MAJOROS Dávid KTC Peloton
10 U524 SÓGOR Bence Bike-Zone Gödöllő
11 U509 NÉMETH Roland Péter Cube-Csömör
12 U525 BENEDEK Levente Bike-Zone Gödöllő
DNS U511 KERÉNYI Alfréd Crosskovácsi SE
       
U11 Lány        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U603 KISS Emma Lotti Bike-Zone Gödöllő
2 U602 BALI Emese Salgótarjáni HKE
3 U640 BRUCHNER Regina  
4 U601 FODOR Ivett Nagy SE
       
U13 Fiú        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U327 OKMAŽIĆ Ivan CRO MTB CYCLIN TEAM
2 U305 PATAKI Barnabás Pilis Cross Country Club
3 U307 KALMÁR Szabolcs Cube-Csömör
4 U325 ROSANDA Dante  CRO MTB CYCLIN TEAM
5 U326 TRSTENJAK Matija  CRO MTB CYCLIN TEAM
6 U317 VÖRÖS András Pilis Cross Country Club
7 U328 BOŠNJAK Fran CRO MTB CYCLIN TEAM
8 U302 TÖRÖK Huba Crosskovácsi SE
9 U308 LŐRINCZ Benedek Crosskovácsi SE
10 U310 ROZGONYI Ádám Cube-Csömör
11 U306 REICHARDT Zalán Salgótarjáni HKE
12 U309 ILLÉS Levente Crosskovácsi SE
13 U314 HEGEDŰS Csaba Olivér VKE-Nelson
14 U324 TÓTH Dominik  
15 U301 PÁLINKÁS Tamás VKE-Nelson
       
U13 Lány        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U407 BOKROS Csenge Anna VKE-Nelson
2 U428 TRSTENJAK Ida  CRO MTB CYCLIN TEAM
3 U401 REICHARDT Liza Salgótarjáni HKE
4 U429 NADU Anja  CRO MTB CYCLIN TEAM
5 U414 GORZSÁS Zsanett Crosskovácsi SE
6 U430 FOKI Hanna ZKSE
7 U423 LŐRINCZ Vera Bike-Zone Gödöllő
8 U404 ORAVECZ Lora Salgótarjáni HKE
DNF U406 FEKETE Zsófia FOCUS TEAM HUNGARY
       
U15 Fiú        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U25 BIRÓ Dávid Cube-Csömör
2 U29 KOCEN Timotej BK Mura Avantura
3 U30 HUNJAK Stjepan  BK Mura avantura
4 U24 VARGA Dániel Bence Salgótarjáni HKE
5 U7 EGRESSY Domonkos VKE-Nelson
6 U16 GERELY Attila Crosskovácsi SE
7 U28 POSEL Lovro  CRO MTB CYCLIN TEAM
8 U6 TAKÁCS Máté Cube-Csömör
9 U12 MURVAI Márk József Crosskovácsi SE
10 U27 OKMAŽIĆ Luka  BK Makarska
11 U18 KATONA Tamás Crosskovácsi SE
12 U5 LŐRINCZ Bendegúz Crosskovácsi SE
13 U15 FÖLDESI András János Crosskovácsi SE
14 U13 SZABÓ Csaba Dávid VKE-Nelson
DNF U2 GÖNCZI Gergely Újbuda Superior MTB
       
U15 Lány        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 U203 VAS Kata Blanka Merida Maraton Team-CST
2 U205 FÖRDŐS Kata Barbara Cube-Csömör
3 U204 KISS Kata Emma VKE-Nelson
4 U201 PATAKI Zsóka Pilis Cross Country Club
5 U202 NÉMETH Lili Anna Cube-Csömör
6 U210 FILIPOVIC Jana  BGK Tuskanac, Zagreb
7 U211 BOŠNJAK Larisa   
       
U17 Férfi        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 814 KÁDI Tamás Benjamin Cube-Csömör
2 808 FETTER Erik Pilis Cross Country Club
3 812 KOVÁCS Dániel Cube-Csömör
4 815 HAJAS Dávid Vendel Dr. Bátorfi-Agria KTK
5 825 VUJEVIC Marko  BGK Tuskanac, Zagreb
6 817 HETÉNYI Gergely Lapierre
7 811 FÖRDŐS Gergő Jenő Cube-Csömör
8 826 FRŽOP Roko  BBK Orlov krug
9 823 DÓCZI Bálint Femat-ZKSE
10 813 TAKÁCS Zoltán Cube-Csömör
11 824 BELENCSÁK Dorián Milán Újbuda Superior MTB
DNF 809 VAS Balázs Merida Maraton Team-CST
       
U17 Nő        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 902 BUZSÁKI Virág Pilis Cross Country Club
2 901 SCHMIDEL Regina FOCUS TEAM HUNGARY
3 920 FILIPOVIC Ema  BGK Tuskanac, Zagreb
       
U19 Férfi        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 602 VALTER Attila Cube-Csömör
2 607 KÁDI József Krisztián Cube-Csömör
3 612 ITCZÉS Bendegúz Salgótarjáni HKE
4 605 ZOBOKI Péter VKE-Nelson
5 603 TAKÁCS Balázs VKE-Nelson
6 609 OSGYÁNI Dávid Sándor Salgótarjáni HKE
DNF 620 DREŠAR Lovro BBK Šišmiš
       
U23 Férfi        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 77 LAMI Frantisek JUMP SPORT KLUB
2 76 RITZINGER Felix  SU bikestore.cc-Team
3 79 HARTMANN Jakob SC Rosenheim
4 16 DINA Márton Cube-Csömör
5 74 TICCÒ Marco  Team Rudy Project Pedali Di Marca
6 80 DAL PIVA Lorenzo Team Rudy Project Pedali Di Marca
7 22 PALUMBY Zsombor Femat-ZKSE
8 17 CSONKA Olivér Cube-Csömör
       
ELIT/U23 Férfi abszolút      
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 1 JUHÁSZ Zsolt Waberer's Areus MTB Team
2 39 PARTI András Waberer's Areus MTB Team
3 78 HOLZ Maximilian MTB-Club München
4 77 LAMI Frantisek JUMP SPORT KLUB
5 70 BURUCZKI Szilárd Cube-Csömör
6 76 RITZINGER Felix  SU bikestore.cc-Team
7 31 BÚR Zsolt Pilis Cross Country Club
8 75 HARING Martin Slovak National team
9 79 HARTMANN Jakob SC Rosenheim
10 71 SIMON Péter Cube-Csömör
11 16 DINA Márton Cube-Csömör
12 74 TICCÒ Marco  Team Rudy Project Pedali Di Marca
13 80 DAL PIVA Lorenzo Team Rudy Project Pedali Di Marca
14 22 PALUMBY Zsombor Femat-ZKSE
15 17 CSONKA Olivér Cube-Csömör
DNF 23 CSIELKA Márk Waberer's Areus MTB Team
DNF 72 TURK Filip  BBK Šišmiš
       
ELIT/U23 Nő abszolút      
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 201 BENKÓ Barbara Focus XC Team
2 238 STEVKOVA Janka Keseg  Outsiterz cycling
3 205 BALÁZS Beáta Bringabanda SC
4 202 GÖLTL-ZELENIJ Linda Pilis Cross Country Club
       
Master 1 Férfi        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 319 CSER Gábor Pilis Cross Country Club
2 321 HÉJJA Attila Alpinbike Team Endura Giant High5
3 304 KOVÁCS Attila Bringabanda SC
4 307 KŐSZEGI Krisztián Trek SE
5 311 KISS Gábor Bike-Zone Gödöllő
6 327 SZIHALMI Zsolt Szegedi KSC
       
Master 2 Férfi        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 401 KOVÁCS István Ózdi KE
2 406 FÉSÜS László Meditech Sport Club
3 412 VAS Péter Merida Maraton Team-CST
4 402 SPECZIÁR Viktor KTC Peloton
5 403 KISS András Bike-Zone Gödöllő
6 419 Fržop Joško   
7 423 LŐRINCZ János Bike-Zone Gödöllő
8 407 ROZGONYI Sándor Cube-Csömör
9 405 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör
10 417 SCHMIDEL Károly FOCUS TEAM HUNGARY
11 418 SARKADI Tamás Cube-Csömör
       
Master 3 Férfi        
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 511 PATAKI Ferenc Pilis Cross Country Club
2 502 KARDOS Tibor Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
3 516 VEREBÉLYI Zsolt Salgótarjáni HKE
       
FUN Férfi Abszolút      
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 F10 NAGY Péter  
2 F5 MISKU Zoltán  
3 F3 SZOLLÁR Zsolt  
4 F12 TOLJAN Josip  BBK Orlov krug
5 F1 JAKAB Árpád  
6 F4 FODOR László Nagy SE
7 F11 FILÓ László FEMAT ZKSE
8 U26 BERENCSÁK Marcell  
9 F9 BENEDEK Gábor Bike-Zone Gödöllő
10 F13 FARKAS György  
DNF F6 ALEXANDROV Balázs  
       
FUN Nő Abszolút      
Helyezés Rajtszám Név Egyesület
1 F8 KOTROCZÓ Dorka Enikő Salgótarjáni HKE
2 F2 BALI Sára Salgótarjáni HKE
3 F7 KACSÁN Kornélia